Фахівці служби зайнятості ознайомили учнів із професіями майбутнього – КОРЮКІВКА СЬОГОДНІ

Фахівці служби зайнятості ознайомили учнів із професіями майбутнього

Варвинський районний центр зайнятості спільно з працівником Варвинської централізованої бібліотечної системи Петрик Тетяною Миколаївною12.05.2017 року провели профорієнтаційний захід з учнівською молоддю на тему: “Дивимось у майбутнє” для учнів 9-х класів Журвської ЗОШІ-ІІІ ступенів на базі Журавської бібліотеки.

Повідомляє сайт Варва Сьогодні.

Школярі дізнались про актуальні на ринку праці професії, навчальні заклади, у яких можна отримати професії, та ознайомились із формулою правильного вибору професії «Хочу – Можу – Потрібно».

Учні ознайомились із сучасними тенденціями ринку праці, професійними назвами робіт майбутнього та основними передумовами успішної кар’єри.

Стрімкий розвиток техніки й технологій зумовлює суттєві зміни в організації виробництва товарів, надання послуг, появу нових сфер діяльності та трансформація існуючих, а також зміну економічних відносин і оформлення нових ринків. Вже сьогодні функціонують магазини без касирів, автомобілі без водіїв, з’явились нові технології створення, розміщення, передавання та зберігання інформації (хмарні технології, віртуальна реальність), мови програмування.

Програмування, автоматизаціяпевних виробничих процесів, з одного боку, призводять до витіснення живої людської праці та заміни її машинною. З іншого боку, поширення процесів автоматизації обумовлює ускладнення систем управліннята потребує відповідного супроводу й адміністрування.

Все це неминуче спричиняє зміни професійно-кваліфікаційної структури зайнятості на ринку праці майбутнього.

Нові технології активно впроваджуються і в сферу медицини. Досягнення генної інженерії, молекулярної біології використовуються для раннього діагностування захворювань, лікування, створення органів і штучних, електронних імплантатів, протезування.

Сьогодні сільськогосподарські професії мало користуються популярністю, але в подальшому їх престиж буде зростати. Новітні технології дозволять ефективно обробляти площі, людям будуть допомагати сільськогосподарські роботи, автоматизовані системи та безпілотне обладнання. Агрономи, селекціонери, фахівці з генної інженерії сільськогосподарських рослин будуть дуже затребувані в майбутньому десятиріччі.

Зазначені тенденції формують вимоги до професійних знань, умінь та навичок працівників на ринку праці. Відповідність їм дозволяє залишатися затребуваним на ринку праці, «йти в ногу з часом», бути успішним професіоналом.

Отримана інформація є цікавою і корисною, але вибір залишається за школярами. Щоб вдало обрати професію, учнів запрошено до Варвинського районного центру зайнятості для проходження тестування на професію та визначення схильностей до того чи іншого виду діяльності.

НОВИНИ РАЙОНІВ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бахмацького району

новини Бобровицького району

новини Борзнянського району

новини Варвинського району

новини Городнянського району

новини Ічнянського району

новини Козелецького району

новини Коропського району

новини Корюківського району

новини Куликівського району

новини Менського району

новини Ніжинського району

новини Новгород-Сіверського району

новини Носівського району

новини Прилуцького району

новини Ріпкинського району

новини Семенівського району

новини Сновського району

новини Сосницького району

новини Срібнянського району

новини Талалаївського району

новини Чернігова

КОМЕНТУВАТИ


*