Корюківці потрібне футбольне поле – КОРЮКІВКА СЬОГОДНІ

Корюківці потрібне футбольне поле

І хоча у нашому місті по вулиці Червонохутірський є стадіон ПАТ «Слов’янські шпалери – КФТП» «Паперовик», де відбуваються спартакіади, легкоатлетичні змагання, а також грають у футбол, бувають дні, коли він не може прийняти спортсменів з різних причин, обставин.

Повідомляє сайт КОРЮКІВКА СЬОГОДНІ з посиланням на МАЯК.

І тоді поважні команди грають у футбол на олексіївському полі, яке здавна належно не підготовлено, особливо його газонна частина.

Про цю ситуацію уже понад два роки знали у міській раді. І попередній міський голова Ігор Матюха ще торік заявляв, що вибудують нове футбольне поле, цей об’єкт буде внесено до генерального плану міста. Так торік і зроблено та виділено земельну ділянку за районним вузлом зв’язку. Загалом у планах тут побудувати спорткомплекс, який може коштувати до 20 мільйонів гривень, де буде і футбольне поле. «Таких коштів у міської ради нема. І поки що, зважаючи на об‘єктивні причини, ми не беремося його вибудовувати, – сказав міський голова Ратан Ахмедов. – Знаємо, що у місті існує проблема вільного футбольного поля, оскільки у Корюківці чотири команди. А тому цього року спробуємо реанімувати поле у мікрорайоні Олексіївки. Цього літа воно ще послужить.

А в серпні чи восени нашою технікою переоремо його, вирівняємо та посіємо газонну травичку, щоб у наступному році приймати на ньому команди. Звісно, за газоном потрібно буде доглядати, поливати…»

НОВИНИ РАЙОНІВ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бахмацького району

новини Бобровицького району

новини Борзнянського району

новини Варвинського району

новини Городнянського району

новини Ічнянського району

новини Козелецького району

новини Коропського району

новини Корюківського району

новини Куликівського району

новини Менського району

новини Ніжинського району

новини Новгород-Сіверського району

новини Носівського району

новини Прилуцького району

новини Ріпкинського району

новини Семенівського району

новини Сновського району

новини Сосницького району

новини Срібнянського району

новини Талалаївського району

новини Чернігова

КОМЕНТУВАТИ


*