МАУ блокують лібералізацію авіаринку України – КОРЮКІВКА СЬОГОДНІ

МАУ блокують лібералізацію авіаринку України

Недавні нововведення Державіаслужби, які поклали початок лібералізації авіаринку України, не залишили байдужими не тільки надихнути громадськість, але і вчепився мертвою хваткою в гаманець бідного українського пасажира монополіста – МАУ.

І тому не минуло й тижня з моменту виходу прогресивного наказу Державіаслужби, як МАУ зібралися оскаржувати його в Київському Окружному адміністративному суді. Звичайно, чим забезпечувати якісний і недорогий політ тисячам українців, простіше забезпечити безбідне існування кількох служителям української Феміди.

Ще раз повторю, що нові правила відкривають доступ новим авіаційним компаніям, а це породжує конкуренцію. Конкуренція вигідна всім – всім, крім авіамонополіста, який буквально мертвою хваткою стиснув наше небо.

Я буду домагатися прийняття Верховною Радою законопроекту N2503 про зміни до Повітряного кодексу України, який був підтриманий Комітетом ВР з питань транспорту і вже майже рік з незрозумілих, вірніше з цілком зрозумілих причин не виносять в зал на розгляд. Після прийняття мого законопроекту, який знімає штучні бар’єри для виходу на український ринок нових гравців, вже ніякі сверхізобретательние судді не зможуть нічого зробити.

Олексій Гончаренко

КОМЕНТУВАТИ


*