На Чернігівщині зафіксовано 69 випадків кору – КОРЮКІВКА СЬОГОДНІ

На Чернігівщині зафіксовано 69 випадків кору

Зокрема, у Бахмацькому районі три випадки, Бобровицькому — два, Борзнянському — вісім, Козелецькому — один, Корюківському — один, Менському — шість, Ніжинському — 15, Носівському —11, Чернігівському — один, у Ніжині — 7, Чернігові — 8. 24 діагнози кору підтверджені лабораторно, повідомляє на офіційному сайті державна установа «Чернігівський обласний лабораторний центр МОЗ України».

Більша частина хворих — дорослі, менша — діти. Дорослі, в основному, від 30 до 41 року. Найстарша хвора — 54-річна жінка з Гончарівського Чернігівського району. Діагноз лабораторно підтверджений. Захворіло 2 дитини до 1 року: 2 місяці (Борзнянський р-н) та 8 місяців (Носівка), легкий перебіг.

У лютому зареєстровано 2 випадки захворювання на кір. Футболістка чернігівської жіночої команди «Легенда» Марія Михайлюк привезла хворобу з Коломиї Івано-Франківської області та чоловік-ром, який приїхав у Березку Менського району, з Одещини. У Березні захворіли діти ромської національності. Вони переважно не щеплені, не контрольовані педіатрами. У березні на Чернігівщині було вже 10 випадків кору. З початку квітня — 51 випадок.

70% тих, хто захворіли, не мають щеплень, у тому числі 20 дорослих та 24 дітей — через відмову батьків. Щеплені хворіють, але хвороба у легкій формі.

НОВИНИ РАЙОНІВ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бахмацького району

новини Бобровицького району

новини Борзнянського району

новини Варвинського району

новини Городнянського району

новини Ічнянського району

новини Козелецького району

новини Коропського району

новини Корюківського району

новини Куликівського району

новини Менського району

новини Ніжинського району

новини Новгород-Сіверського району

новини Носівського району

новини Прилуцького району

новини Ріпкинського району

новини Семенівського району

новини Сновського району

новини Сосницького району

новини Срібнянського району

новини Талалаївського району

новини Чернігова

КОМЕНТУВАТИ


*