На Чернігівщині засудили ґвалтівника – КОРЮКІВКА СЬОГОДНІ

На Чернігівщині засудили ґвалтівника

Колегією  суддів судової  палати у кримінальних справах апеляційного суду області задоволено скаргу прокурора та скасовано вирок Чернігівського районного суду, яким місцевого жителя за крадіжку, поєднану з проникненням у житло, умисне заподіяння середньої тяжкості тілесних ушкоджень та зґвалтування засуджено до 4 років та 6 місяців позбавлення волі, пише ЧЕРНІГІВ з посиланням на Магнолія-ТВ.

Судовим слідством встановлено, що в травні 2016 року обвинувачений, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, з метою крадіжки проник до будівлі пенсіонерки (1926 р.н.) з якого викрав майно на загальну суму понад 400 грн. Продовжуючи злочинну діяльність, та знаходячись у приміщенні квартири зловмисник, застосувавши фізичне насильство, зґвалтував потерпілу.

Враховуючи суспільну небезпеку вчиненого злочину та не погоджуючись із призначеною мірою покарання прокурором внесено апеляційну скаргу.

Апеляційний суд підтримав позицію прокурора та визнав обвинуваченого винним у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 122 (умисне середньої тяжкості тілесне ушкодження), ч. 1 ст. 152 (зґвалтування), ч. 3 ст. 185 (крадіжка) КК України, та призначив суворіше покарання – 8 років позбавлення волі.

КОМЕНТУВАТИ


*