На Чернігівщині затримали сільського крадія – КОРЮКІВКА СЬОГОДНІ

На Чернігівщині затримали сільського крадія

Проблеми у жителів села Андріївка, Ічнянського району, почалися навесні цього року, коли з їхніх будинків, дворів та господарських будівель почали зникати речі домашнього вжитку.

Невідомий зловмисник, зриваючи замки, проникав до приміщень жилих і не жилих будинків (які використовувалися власниками як дачі) та виносив усе, що йому впадало у вічі. Серед викрадених речей — велосипеди, електроінструменти, побутова техніка і, навіть, посуд, говорить ВК ГУНП у Чернігівській області, передає ІЧНЯ СЬОГОДНІ.

Потерпілі писали заяви до поліції, але довгий час розкрити ці злочини не вдавалося. На допомогу місцевим правоохоронцям прибули оперативники кримінальної поліції з обласного управління. Відпрацьовувався підобліковий контингент та антисоціальний елемент – місцеві любителі спиртного.

В процесі проведення цих оперативно-розшукових заходів, поліцейські кримінальної поліції вийшли на слід імовірного підозрюваного. Ним виявися нічим не примітний 35-річний місцевий житель, не працюючий не судимий, який жодного разу не потрапляв у поле зору правоохоронних органів.

Останнім аргументом, який розвіяв сумніви щодо його причетності до крадіжок була крадіжка картоплі з городу одного з місцевих жителів. Сліди привели розшуковців до садиби де мешкав підозрюваний.

В ході санкціонованого обшуку його господарства було виявлено не лише викрадену картоплю, а й близько десятка велосипедів, побутова техніка та електроінструменти, що зникли у жителів села в різний час. Все це добро крадій зберігав на горищі будинку та в сараї. Там же знаходилась і велика кількість металевих виробів та алюмінієвого посуду і тари, які зловмисник не встиг здати на металобрухт.

Все це добро було вилучене поліцейськими, як речові докази, та приєднане до матеріалів кримінальних проваджень, які були відкриті за кожним фактом крадіжки.

НОВИНИ РАЙОНІВ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бахмацького району

новини Бобровицького району

новини Борзнянського району

новини Варвинського району

новини Городнянського району

новини Ічнянського району

новини Козелецького району

новини Коропського району

новини Корюківського району

новини Куликівського району

новини Менського району

новини Ніжинського району

новини Новгород-Сіверського району

новини Носівського району

новини Прилуцького району

новини Ріпкинського району

новини Семенівського району

новини Сновського району

новини Сосницького району

новини Срібнянського району

новини Талалаївського району

новини Чернігова

КОМЕНТУВАТИ


*