Ніжинські рятувальники провели урок безпеки для школярів – КОРЮКІВКА СЬОГОДНІ

Ніжинські рятувальники провели урок безпеки для школярів

З метою профілактики дитячого травматизму, 24 березня фахівці Ніжинського міськрайонного відділу Управління ДСНС України у Чернігівській області провели відкритий урок безпеки для учнів Ніжинської гімназії №3. Про це пише НІЖИН СЬОГОДНІ з посиланням на У ДСНС в Чернігівській області.

Рятувальники нагадали дітям основні правила безпечної поведінки, яких необхідно дотримуватися під час дозвілля, зокрема при перебуванні вдома, на вулиці, біля водойм, а також у лісопаркових зонах.

Особливу увагу співробітники Служби порятунку “101” звернули на правила безпеки під час виявлення вибухонебезпечних та підозрілих предметів. Використовуючи тематичні пам’ятки та листівки, фахівці ДСНС України розповіли алгоритми дій у разі виникнення пожеж, інших надзвичайних ситуацій та подій, а на завершення продемонстрували навчальний відеоролик «Небезпечні знахідки».
Учні ставили рятувальникам запитання щодо першочергових дій у тих чи інших надзвичайних і життєвих ситуаціях та отримали на них вичерпні відповіді. Рятувальники сподіваються, що такі інформаційно-роз’яснювальні заходи дозволять збагатити знання учнів з питань безпеки життєдіяльності, застерегти їх від необдуманих вчинків та навчити правильно діяти у екстрених ситуаціях.

КОМЕНТУВАТИ


*