Про техногенно-екологічну безпеку говорили у Бахмачі – КОРЮКІВКА СЬОГОДНІ

Про техногенно-екологічну безпеку говорили у Бахмачі

20 липня відбулося засідання районної комісії з питань техногенно – екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, у якому взяла участь заступник голови райдержадміністрації Галина Рибальченко.

Повідомляє сайт Бахмач Сьогодні з посиланням на Бахмацьку РДА.

Під час засідання комісії головний інспектор Бахмацького РВ УДСНС у Чернігівській області Андрій Пасічник доповідав про забезпечення пожежної та техногенної безпеки в загальноосвітніх навчальних закладах району. Зокрема, наголошувалося на розробці планів заходів і робіт по кожному загальноосвітньому закладу окремо з визначенням фінансування, виконавців та термінів виконання і забезпечення їх реалізації, а також на проведенні практичних занять з учнями, вчителями та обслуговуючим персоналом щодо дій згідно з планом евакуації при виникненні пожеж.

Станіслав Михайленко, методист навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Чернігівської області, ознайомив присутніх з заходами щодо попередження загибелі й травмування людей на водоймищах. Також розповів про профілактику надзвичайних подій та пожеж і загибелі людей на них у літній період 2017 року на території району.

За підсумками засідання комісії надано ряд певних доручень та були прийняті відповідні рішення.

Джерело: Бахмач Сьогодні.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Полтавські пацани рвуть мережу

Стеллa из шoу «Хoлoстяк-7» рaсскaзaлa, был ли у нее секс с Дмитрием Черкaсoвым

Укрaинскaя секс-симвoл сделaлa зaявление o свoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят встречaться с пoлными женщинaми

Безвиз с ЕС: скoлькo нужнo денег в сутки (ИНФOГРAФИКA)

КОМЕНТУВАТИ


*