Процес децентралізація в триває – КОРЮКІВКА СЬОГОДНІ

Процес децентралізація в триває

В Україні триває процес децентралізації влади, створюються нові об’єднані територіальні громади. Наш район один з небагатьох в Україні, в якому територія об’єднаної громади співпадає з межами району.

Повідомляє сайт СНОВСЬК СЬОГОДНІ.

23 травня з робочим візитом Сновський район відвідали представники робочої групи з функціонального обстеження райдержадміністрації та органів місцевого самоврядування з метою підготовки пропозицій щодо удосконалення територіальної організації влади, під головуванням директора Департаменту з питань місцевого самоврядування та територіальної організації влади Мінрегіону України Сергія Шаршова. Окрім того, до складу робочої групи увійшли представники ГО «Інституту розвитку територій», Національного агентства України з питань державної служби, Центрального офісу реформ у супроводі представника Департаменту економічного розвитку Чернігівської ОДА Вікторії Довгаль.

Під час свого перебування в районі члени робочої групи поспілкувались з керівництвом району та очільниками районної та міської рад, вивчили стан організації діяльності райдержадміністрації та рад, зокрема щодо надання адміністративних послуг та розмежування функцій, з метою усунення їх дублювання в роботі окремих структурних підрозділів.

НОВИНИ РАЙОНІВ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бахмацького району

новини Бобровицького району

новини Борзнянського району

новини Варвинського району

новини Городнянського району

новини Ічнянського району

новини Козелецького району

новини Коропського району

новини Корюківського району

новини Куликівського району

новини Менського району

новини Ніжинського району

новини Новгород-Сіверського району

новини Носівського району

новини Прилуцького району

новини Ріпкинського району

новини Семенівського району

новини Сновського району

новини Сосницького району

новини Срібнянського району

новини Талалаївського району

новини Чернігова

КОМЕНТУВАТИ


*