Прилуцькі правоохоронці завітали у гості до школярів – КОРЮКІВКА СЬОГОДНІ

Прилуцькі правоохоронці завітали у гості до школярів

В рамках Всеукраїнського тижня права в навчальних закладах України проходили зустрічі школярів і студентів з поліцією, пише сайт ПРИЛУКИ СЬОГОДНІ з посиланням на ГУНП в Чернігівській області.

Поліцейські сектору превентивної діяльності Прилуцького відділу поліції зустрілися з учнями загальноосвітніх шкіл Прилук та Прилуцького району. Правоохоронці розповіли підліткам про тонкощі своєї професії і щоденні завдання. Також діти дізналися від поліцейських про гарантовані громадянам Конституцією України права та обов’язки, довідалися про відповідальність неповнолітніх за вчинені ними правопорушення.

Школярам було запропоновано взяти участь у пізнавальній вікторині, позмагавшись між однолітками у правових знаннях. Відтак, намагаючись ні в чому не поступитися, дітлахи наввипередки розв’язували тестові завдання та давали відповіді на каверзні запитання ведучого.

Про поняття відповідальності за законом ішла мова і на зустрічі поліцейських з учнівською молоддю 8 грудня в Прилуцькій міській центральній бібліотеці імені Любові Забашти, де відбулася година правових знань «Права людини – твої права».

Учні Прилуцької гімназії №5 імені В.Затолокіна долучилися до брейн-рингу з правознавства, який підготували працівники бібліотеки, мали змогу переглянути ряд документальних фільмів про Загальну декларацію з прав людини та про затвердження Міжнародного Дня прав людини.

Начальник сектору Прилуцького відділу поліції ГУНП в Чернігівській області майор поліції Тетяна Пироженко розповіла про найбільш поширені правопорушення в місті та зауважила на їх мірі покарання.

А школярам Прилуцької спеціальної школи-інтернату поліцейські запропонували взяти участь у пізнавальній вікторині з елементами тренінгу, позмагатися з однолітками у правових знаннях. Відтак, намагаючись ні в чому не поступитися, дітлахи наввипередки розв’язували тестові завдання та давали відповіді на каверзні запитання ведучого.

Схвалили повчально-профілактичні візити поліцейських і викладачі навчальних закладів, адже бесіди з правоохоронців є значною допомогою для них у роботі з дітьми.

КОМЕНТУВАТИ


*