Привітали з 95-річчям ветерана війни Миколу Мудрицького з Куликівки – КОРЮКІВКА СЬОГОДНІ

Привітали з 95-річчям ветерана війни Миколу Мудрицького з Куликівки

22 травня виповнилося 95 років від дня народження ветерана Другої світової війни Миколи Яковича Мудрицького з Куликівки.

Повідомляє сайт КУЛИКІВКА СЬОГОДНІ.

Привітати ветерана з ювілеєм до його оселі цього дня завітали перший заступник голови райдержадміністрації Петро Єрко, заступник голови районної ради Юрій Крепосний, голова районної ветеранської організації Анатолій Мацьвійко та заступник Куликівського селищного голови Віктор Богдан.

Багато гарних і теплих слів вдячності було сказано ювіляру за мужність в роки війни, за подаровану перемогу, за багаторічну працю на благо району. Микола Якович знана особа в селищі. Свого часу очолював селищну первинну ветеранську організацію, брав активну участь у розвитку ветеранського руху, військово-патріотичному вихованні молоді. Нині Микола Якович з дружиною живуть в оселі доньки, оточені теплом і турботою рідних. На жаль з віком ветеран втратив зір, але зберіг ясний розум і добру пам’ять. У розмові з гостями згадував буремні роки війни та післявоєнну відбудову. Посадовці щиро зичили ветерану міцного здоров’я, мирного неба, тепла та спокою!

Як і годиться гості завітали не з порожніми руками. На згадку про теплу гостину ювіляр отримав у подарунок теплу ковдру і продуктовий набір від ветеранської організації. За проявлену мужність і героїзм у роки Другої світової та з нагоди поважного ювілею ветерану вручили Почесну грамоту районної державної адміністрації та районної ради.

Довідково

Мудрицький Микола Якович народився 22 травня 1922 року. Мешкає в селищі Куликівка.

Учасник бойових дій, воював на І-му Білоруському фронті, визволяв Гомель, Мінськ, дослужився до звання капітана. День перемоги зустрів у м. Хелмно в Польщі, де був залишений після просування радянських військ далі на Захід військовим комендандантом містечка.

Нагороджений орденами «Вітчизняної війни» І ст., «За мужність» ІІІ ст., орденом Богдана Хмельницького.

НОВИНИ РАЙОНІВ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бахмацького району

новини Бобровицького району

новини Борзнянського району

новини Варвинського району

новини Городнянського району

новини Ічнянського району

новини Козелецького району

новини Коропського району

новини Корюківського району

новини Куликівського району

новини Менського району

новини Ніжинського району

новини Новгород-Сіверського району

новини Носівського району

новини Прилуцького району

новини Ріпкинського району

новини Семенівського району

новини Сновського району

новини Сосницького району

новини Срібнянського району

новини Талалаївського району

новини Чернігова

КОМЕНТУВАТИ


*