Семенівські жінки взяли участь у всеукраїнській конференції – КОРЮКІВКА СЬОГОДНІ

Семенівські жінки взяли участь у всеукраїнській конференції

Дві жінки – депутати Семенівської міської ради прийняли участь у Всеукраїнській конференції «Роль жінок у політичному житті України», – поділився інформацією Семенівський міський голова Олександр БичковБільш детально про це читайте у даному матеріалі. Про це пише сайт Семенівка Сьогодні.

Для підвищення якості роботи працівників та депутатів на благо міської громади, Семенівська міська рада постійно співпрацює з різними українськими та закордонними державними та громадськими організаціями, направляє для отримання нових знань своїх працівників та депутатів на різні курси, навчання в режимі он-лайн в Інтернеті.

18 квітня на адресу міського голови надійшла пропозиція від голови Громадської організації «Асоціація демократичного розвитку» направити від Семенівської міської ради двох жінок-депутатів міськради, які працюють як депутати перше скликання для участі в проекті «Підсилення новообраних жінок-депутатів обласного, районного та міського рівня територіальних громад Чернігівської, Хмельницької та Миколаївської областей шляхом проведення просвітницької компанії та обміну досвідом». Я запропонував прийняти участь в підсумковій всеукраїнській конференції «Роль жінок у політичному житті України» депутатам міської ради Лесик Світлані Олександрівні та Коноваленко Аллі Володимирівні. 21 квітня вони прийняли участь у конференції в Чернігові, отримали нові знання, враження та сертифікати.

Своїми враження виявила бажання поділитися на сторінках сайта міської ради депутат міської ради Лесик С.О., чию статтю пропонуємо увазі відвідувачів сайту.

«Роль жінок у політичному житті України».

21 квітня цього року в м Чернігові відбулась підсумкова всеукраїнська конференція «Роль жінок у політичному житті України», яка була організована громадською організацією «Асоціація демократичного розвитку». Дві жінки-депутати з нашого району були запрошені на цю конференцію, а саме, я і моя колега депутат міської ради Коноваленко Алла Володимирівна.

Ми були приємно вражені доброзичливим прийомом координатори проекту Тетяною Баєвою та Анною Ніколенко – Баєвою. Брали участь у роботі конференції учасниці проекту з Хмельницька, Миколаєва, Чернігова та Чернігівської області. Протягом дискусії були висвітлені такі питання: «Чому важливо щоб жінки були залучені в політику? Чи сприяло запровадження квот посиленню жінок в політиці?».

Конференція проходила в ракурсі: питань – відповідей, обговорення в теплому та дружньому колі.

Чи потрібно жінкам займатися політикою? Так, а застаріле «жінці місце на кухні та біля дітей» себе зжило. Наприклад у Швеції для покращення інституту сім»ї та розвитку і гармонійності, чоловіки повинні мінімум два місяці бути у декретній відпустці. На мою думку, наші чоловіки, сильна половинка , з такою роллю справилась би краще. А для кого ми будуємо нову країну? Так, для дітей – скажете ви, а діти живуть в сім»ї, де двоє рівноправних батьків їх виховують. Виходить що в побудові держави повинні приймати участь рівноправно жінки і чоловіки. Споконвічне: – інь і –янь – Гармонія.

Рівні права не завжди означають наявність різних можливостей. Відсутність ресурсів у жінок є однією з вагомих причин їх недостатньої присутності в політичній сфері. Створення рівних можливостей є обов’язком держави, яка задекларувала політику рівності. І для цього зроблені певні кроки: прийнятий Закон України «Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків», Закон України «Про засади запобігання та протидії дискримінації в Україні», набрали чинності квоти, які повинні забезпечити гідне представництво жінок у списках політичних партій. Разом з тим, Україна ще продовжує займати 107 місце із 145 країн за світовим індексом тендерної рівності, що доводить реальну нерівність жінок (особливо в політичній сфері) в Україні, не дивлячись на задеклароване рівноправ’я.

У нас в міській раді з 26 депутатів 7 жінок-депутаток, так що квоти 30% видержані. Чоловіки бачать проблеми глобально, а ми жінки бачимо дрібне і необхідне, а разом ми непереборна сила. Разом, допомагаючи один одному, досягнемо успіхів у всьому.

Ще на останок хочеться висловити своє бачення вирішення цієї проблеми гендерної нерівності на рівні нашого району: по-перше – жінкам-початківцям потрібно набувати професійності в політиці, брати участь в тренінгах, семінарах, конференціях, які можна за бажанням організовувати і у нас, запросивши фахівців. По-друге, нерозривний зв’язок з молоддю, молодіжними групами, шкільними радами, підтримки один одного, з ними обмінюємося досвідом. Молоді не байдуже майбутнє нашої країни.

НОВИНИ РАЙОНІВ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бахмацького району

новини Бобровицького району

новини Борзнянського району

новини Варвинського району

новини Городнянського району

новини Ічнянського району

новини Козелецького району

новини Коропського району

новини Корюківського району

новини Куликівського району

новини Менського району

новини Ніжинського району

новини Новгород-Сіверського району

новини Носівського району

новини Прилуцького району

новини Ріпкинського району

новини Семенівського району

новини Сновського району

новини Сосницького району

новини Срібнянського району

новини Талалаївського району

новини Чернігова

КОМЕНТУВАТИ


*