У Чернігівському онкодиспансері відкрито новий радіологічний корпус – КОРЮКІВКА СЬОГОДНІ

У Чернігівському онкодиспансері відкрито новий радіологічний корпус

Довгоочікувана подія відбулася у травні – у Чернігові відкрито новий корпус радіологічного відділення для лінійного прискорювача в обласному онкологічному диспансері.

Реалізація цього масштабного проекту об’єднала зусилля всієї громади Чернігівщини. І все це – заради доступного якісного лікування онкохворих. І відтепер для одужання громадянам не потрібно буде шукати можливості для якісного лікування в інших містах країни чи за кордоном.

Лінійний прискорювач «Еlekta» у комплексі з надсучасним комп’ютерним томографом нарешті створює нові можливості для діагностики й лікування злоякісних новоутворень – забезпечує безперервність надання терапії та в рази підвищує її ефективність.

Застосовуючи найсучасніше обладнання і відповідні методики лікування, чернігівські фахівці-онкологи зможуть спрямовувати високі дози опромінення на область пухлини одночасно зі зменшенням негативного впливу на здорові тканини, скоротити термін перебування пацієнтів у стаціонарі й тривалість курсу реабілітації в амбулаторних умовах, забезпечувати кращі результати лікування зі зменшенням ризиків ускладнень.

Усе це стало можливим завдяки спільним зусиллям – придбання лінійного прискорювача і будівництво під нього спеціального приміщення коштувало 103,1 мільйона гривень. Це – 40 мільйонів гривень із Державного фонду регіонального розвитку, 18,9 мільйона гривень – кошти обласного бюджету, 18 мільйонів гривень субвенції з Держбюджету на соціально-економічний розвиток, спрямованої на реалізацію проекту за сприяння народних депутатів України (Олега Ляшка – 10 мільйонів гривень, Олега Дмитренка – 3 мільйони, Валерія Давиденка – 2 мільйони, Валерія Дубіля – 1,5 мільйона, Олександра Кодоли – 1 мільйон, Анатолія Євлахова – 500 тисяч гривень). Долучилися до спільної справи і громади міст області. Найбільше коштів виділив Чернігів – 13,5 мільйона гривень, Ніжин і Прилуцький район – по 1 мільйону, 304 тисячі гривень спрямували 25 депутатів обласної ради.

Не стала осторонь цієї благодійної акції і Козелецька селищна рада. Рішенням 9 сесії Козелецької селищної ради було перераховано 250 тисяч гривень для на придбання  радіотерапевтичного комплексу. 

Валерій Куліч подякував усім, хто долучився до реалізації проекту і власним прикладом довів, що будь-яка амбітна мета може бути реалізована спільними зусиллями. До того ж, очільник області підтвердив, що лікування для хворих з Чернігівщини на новому обладнанні буде безкоштовним:

– Наразі придбане все для лікування хворих. І надалі необхідні матеріали будуть закупатися за кошти обласного бюджету. Мешканці області не платитимуть за лікування.

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Самые ужасные эксперименты над людьми

Почему мужчины не хотят встречаться с полными женщинами

Человек-синтол остался без «рук-базук»

Иранка сделала 50 пластических операций, чтобы выглядеть, как Анджелина Джоли но что-то пошло не так (ФОТО)

Непрекращающаяся эрекция захватила ирландскую деревушку

Китайский школьник похвастался трупом обезглавленной им матери перед друзьями

Ревнивая жена жестоко наказала любовницу мужа, напихав ей между ног жгучий перец

Знаменитости, имеющие изъяны тела (ФОТО)

Мужчина изнасиловал, а затем и убил свою 3-недельную дочь

Дивні сексуальні практики – збочення чи природа?

Жінка застрягла у вікні, коли викидала свої фекалії під час побачення

Знаменитые женщины с пышной и натуральной грудью (ФОТО)

Эта девушка использовала Instagram, чтобы показать свою невероятную трансформацию

Супермаркет убрал с полок всю иностранную еду, чтобы высказать свое мнение относительно расизма

В Колумбии заработал секс-курорт в формате “все включено”

Ученые приблизились к победе над смертельной болезнью

Девушку заставили похудеть почти на 100 килограмм

Выбран самый красивый мужчина в мире

Крупнейший секс-скандал в истории США

Назван самый сексуальный холостяк Земли

Как снять головную боль за несколько минут?

КОМЕНТУВАТИ


*