У Чернігові до лікарні привезли порізану 47-річну жінку – КОРЮКІВКА СЬОГОДНІ

У Чернігові до лікарні привезли порізану 47-річну жінку

До поліції надійшло повідомлення з міської лікарні про госпіталізацію 47-річної жінки. Медики діагностували у неї колото-різані рани, пише ЧЕРНІГІВ з посиланням на Магнолія-ТВ.
З місця проживання карета швидкої медичної допомоги доставила до приймального відділення лікарні 47-річну чернігівку з колото-різаною раною черевної стінки та алкогольним сп’янінням. Пацієнтку помістили до реанімації.
За орієнтуванням чергової частини на місце події негайно виїхала слідчо-оперативна група та поліцейські міського відділу.
В ході подальшої перевірки правоохоронці з’ясували, що цього дня в квартирі потерпіла разом зі своїм співмешканцем та батьком розпивала спиртні напої. Між жінкою та батьком виникла суперечка, яка переросла у бійку. Жінка почала лупцювати старого, і той, захищаючись, схопив кухонного ножа та встромив його доньці в живіт. Побачивши що накоїв, батько викликав «швидку» та поліцію.
Чоловіка затримали та на підставі статті 208 Кримінального процесуального кодексу помістили до ізолятора тимчасового тримання.

КОМЕНТУВАТИ


*