У Чернігові відкрито Центр обслуговування клієнтів газових компаній – КОРЮКІВКА СЬОГОДНІ

У Чернігові відкрито Центр обслуговування клієнтів газових компаній

Відкриття першого Центру обслуговування клієнтів відбулося сьогодні, першого липня, у Чернігові. Відтепер майже 135 тисяч побутових споживачів газу обласного центру і Чернігівського району зможуть в одному місці отримати консультації з питань газопостачання та здійснити необхідні операції – від оплати послуг до отримання технічних умов на приєднання до мереж.

Чернігівський центр став першим в Україні оформленим за новими стандартами «Регіональної газової компанії». За словами голови правління ПАТ «Чернігівгаз» Алли Ярової, новий центр покладе початок переходу до якісно нових прозорих стосунків між споживачами газу і надавачами послуг. Представники компанії запевнили, що 18 менеджерів, які працюватимуть у Центрі, зможуть забезпечити якісне обслуговування існуючого потоку клієнтів, який щоденно складає 300-400, а у пікові дні – до 800 осіб, повідомляє ЧЕРНІГІВ.

На відкритті були присутні гості – зокрема, голова Чернігівської ОДА Валерій Куліч та Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко. Валерій Куліч став одним із перших, хто скористався послугами новоствореного Центру.

Звертаючись до присутніх, голова облдержадміністрації, зокрема, висловив переконання у тому, що відкриття цього центру наблизить жителів Чернігова і Чернігівського району до якісного сервісу.

Режим роботи Центру обслуговування клієнтів – з понеділка по четвер з 8.00 до 17.00, без перерви. Адреса: м. Чернігів, пр-т Перемоги, 108-а, 1 поверх (новобудова біля р. Стрижень).

НОВИНИ РАЙОНІВ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бахмацького району

новини Бобровицького району

новини Борзнянського району

новини Варвинського району

новини Городнянського району

новини Ічнянського району

новини Козелецького району

новини Коропського району

новини Корюківського району

новини Куликівського району

новини Менського району

новини Ніжинського району

новини Новгород-Сіверського району

новини Носівського району

новини Прилуцького району

новини Ріпкинського району

новини Семенівського району

новини Сновського району

новини Сосницького району

новини Срібнянського району

новини Талалаївського району

новини Чернігова

КОМЕНТУВАТИ


*