Умови перебування неповнолітніх у Прилуцькій виховній колонії – КОРЮКІВКА СЬОГОДНІ

Умови перебування неповнолітніх у Прилуцькій виховній колонії

У Прилуцькій виховній колонії, що на Чернігівщині, утримується 82 людини, переважно засуджені за майнові злочини, такі як крадіжка та грабіж. Також є 8 осіб, засуджених за вбивство. Вік вихованців – від 14 до 18 років, однак установа має змогу залишати осіб, які досягли 18 років, для закріплення позитивних ефектів виховання. Так з 82 людей 26 вже досягли повноліття, передає ПРИЛУКИ СЬОГОДНІ з посиланням на УНН.

Представникам ЗМІ провели екскурсію установою, при цьому було показано умови перебування неповнолітніх у Прилуцькій колонії.

У виховному закладі знаходяться навчальні приміщення середньої школи, де вихованці отримують освіту. Окрім цього, у приміщенні є бібліотека, де з вихованцями проводиться групове літературне читання та обговорення творів літератури, а також робочий кабінет психолога, де відбувається психологічна реабілітація за методом сімейної конференції за участі декількох вихованців колонії та їхніх рідних. Крім цього, у колонії є творчий гурток. Також, можна було ознайомитись з умовами проживання в гуртожитку і спілкування із вихованцями установи.

Також було показано церкву святої Анастасії Узорішительниці, яка знаходиться на території колонії.

“Я дуже сподіваюсь, що той шлях, котрий ви вже пройшли, той досвід, який ви отримали тут, допомагає вам зрозуміти, що вчиняти злочини не є так гарно, і на волі набагато краще”, – зазначив заступник Міністра юстиції Денис Чернишов.

Також, на концерті відбулось нагородження переможців футбольних змагань та вручення подарункових футбольних м’ячів від гостей.

“Найголовніше пам’ятати – всі, незалежно від статусу, займаються спортом. Взагалі спорт систиматизує і дисциплінує. Тому грайте у футбол та отримуйте задоволення від спорту”, – сказав футболіст Владислав Ващук.

Після закінчення концерту гості перемістилися до тренажерного залу, де вихованці отримали майстер-клас із кросфіту та рекомендації від українського атлета і телеведучого Сергія Конюшка. Також тут відбулась фото- і афтограф-сесія з гостями.

Наприкінці заходу гості разом з вихованцями провели соціальну акцію-флешмоб “Скажемо ні насиллю” символічним підніманням червоних карток.

НОВИНИ РАЙОНІВ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бахмацького району

новини Бобровицького району

новини Борзнянського району

новини Варвинського району

новини Городнянського району

новини Ічнянського району

новини Козелецького району

новини Коропського району

новини Корюківського району

новини Куликівського району

новини Менського району

новини Ніжинського району

новини Новгород-Сіверського району

новини Носівського району

новини Прилуцького району

новини Ріпкинського району

новини Семенівського району

новини Сновського району

новини Сосницького району

новини Срібнянського району

новини Талалаївського району

новини Чернігова

КОМЕНТУВАТИ


*