В Україні посилили покарання за вирубку лісу – що заборонено – КОРЮКІВКА СЬОГОДНІ

В Україні посилили покарання за вирубку лісу – що заборонено

Президент України Петро Порошенко підписав закон, який посилює адміністративну та кримінальну відповідальність за порушення вимог збереження лісу.

Про це повідомляє сайт ЧЕРНІГІВ з посиланням на сайт ФАКТИ.

– Законом, зокрема, забороняються всі види рубок, будівництво споруд, прокладання шляхів, випасання худоби, промислова заготівля недеревинних лісових продуктів, проїзд транспортних засобів (крім доріг загального користування та служби лісової охорони), – зазначається в повідомленні.

Закон України Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо охорони пралісів згідно Рамкової конвенції про охорону та сталий розвиток Карпат був схвалений Верховною Радою 23 травня.

– Реалізація Закону сприятиме збереженню природних цінностей європейського значення, зокрема пралісів, у рамках виконання вимог Рамкової конвенції про охорону та сталий розвиток Карпат, – йдеться в повідомленні.

Документ дає визначення таких понять, як природні ліси, праліси, квазіпраліси та встановлює особливий правовий режим їх збереження та охорони.

Вводиться адміністративна відповідальність за порушення вимог охорони природніх лісів, пралісів, квазіпралісів. Відповідні зміни внесено до Кодексу України про адміністративні правопорушення, Лісового кодексу України та Закону України Про природно-заповідний фонд.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТІ UATOPINFO-ВСІ НOВИНИ УКРAЇНИ:

Brazzers Гoтoвит Пoрнoпaрoдию Нa “Игру Престoлoв”

Девушкa испoльзoвaлa Instagram, чтoбы пoкaзaть свoю неверoятную трaнсфoрмaцию

Знaменитые женщины с пышнoй и нaтурaльнoй грудью

Зaняв пoст президентa, Эммaнуэль Мaкрoн уже пoтрaтил 10 000 дoллaрoв нa мaкияж

Геoпoлитическaя реверсия: “нoвые 80-е”

Пoчему мужчины не хoтят вcтречaтьcя c пoлными женщинaми

КОМЕНТУВАТИ


*