Відбулося обстеження умов проживання дітей із складним життєвим становищем – КОРЮКІВКА СЬОГОДНІ

Відбулося обстеження умов проживання дітей із складним життєвим становищем

На виконання доручення заступника голови-керівника апарату Чернігівської обласної державної адміністрації Романової Н.А. у Ніжинському районі розроблено графік обстеження умов проживання та виховання дітей,які опинилися в складних життєвих обставинах.

Повідомляє сайт НІЖИН СЬОГОДНІ посилаючись на сайт Ніжинської районної державної адміністрації.

04 липня 2017 року Ніжинським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та службою у справах дітей відвідано вищезазначені родини з дітьми, які проживають на території Великодорізької, Талалаївської та Безуглівської сільських рад району. Комісією були перевірені житлово-побутові умови проживання, дотримання санітарно-гігієнічних норм у помешканні, наявність продуктів харчування та речей необхідних у побуті, стан виконання батьками своїх обов’язків.

З батьками були проведені бесіди з метою підвищення їх виховного потенціалу, мінімізації алкогольної залежності, попередження вчинення насильства в сім’ї, формування норм суспільної моралі та здорового способу життя. Їх попереджено про відповідальність за невиконання батьківських обов’язків.

Джерело: НІЖИН СЬОГОДНІ

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Полтавські пацани рвуть мережу

Стеллa из шoу «Хoлoстяк-7» рaсскaзaлa, был ли у нее секс с Дмитрием Черкaсoвым

Укрaинскaя секс-симвoл сделaлa зaявление o свoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят встречaться с пoлными женщинaми

Безвиз с ЕС: скoлькo нужнo денег в сутки (ИНФOГРAФИКA)

КОМЕНТУВАТИ


*